Images-loading
Vánoční basket

V předvánočním čase se již tradičně konal mezitřídní basketbalový turnaj. Letos se ho zúčastnilo všech 8 tříd. Nakonec vyhrála ve finále 3. A, když o 7 bodů překonala 2. A, čímž obhájila loňské vítězství. V boji o třetí místo se potkaly třídy 1. A s loňskou bronzovou 2. B. Prváci je o 5 košů porazili, a tak na 2. B letos zbylo jen 4. místo. V souboji 4. A a 3. B byli lepší čtvrťáci, kteří přesvědčivě zdolali třeťáky 22 : 8. Nejlepší střelkyní turnaje se stala Lenka Křivská z vítězného týmu a nejlepšího střelce Nicka De Rijke najdeme v týmu z 2. místa z 2. A. Turnaj měl dobrou basketbalovou úroveň. Úžasnou atmosféru udělalo velké množství diváků a skvělé výkony doplnili třídní učitelé, kteří své třídy podporovali a koučovali. Konečné pořadí: 1. místo 3. A, 2. místo 2. A, 3. místo 1. A, 4. místo 2. B, 5. místo 4. A, 6. místo 3. B, 7. místo 1. B, 8. místo 4. B.