Images-loading
Návštěva dánských žáků a učitelů na naší škole

Návštěva dánských žáků a učitelů na naší škole

Na začátku října jsme na naší škole přivítali 39 žáků a 3 učitele z dánské školy EUC Nordvest. Jejich pobyt v Trutnově trval celkem 12 dní a byl kombinací výletů, exkurzí a výuky ve škole.

Pro hosty jsme připravili zajímavý program, který jim umožnil nejenom obdivovat krásy našeho regionu, ale i nahlédnout do fungování místních závodů, seznámit se s kulturou a tradicemi našeho kraje a zapojit se do výuky.

Výuka anglického jazyka a práce s odbornými pracovními listy probíhala v mezinárodních skupinkách. Workshop a přednášky v angličtině. Snažili jsme se o maximální interakci dánských a českých žáků, učitelé i žáci sdíleli zážitky, názory, vzniklo několik nových přátelství. Ve škole byl nezvykle čilý ruch a energie. 

Děkujeme za návštěvu a brzy na shledanou v Dánsku! Farvel! Hej hej!

Michaela Slámová