Images-loading
Velikonoční volejbalový turnaj

Velikonoční volejbalový turnaj

Jak už bývá zvykem, tak i letos se na naší škole konal tradiční volejbalový turnaj.Jedná se o turnaj smíšených družstev, kdy každá ze tříd vytvoří co nejsilnější osmičku, která ji reprezentuje. Hlavní podmínkou je, aby vždy na hřišti byly minimálně dvě dívky z jedné třídy.A jak to vlastně probíhalo?Bohužel se den před konáním odhlásilo družstvo ze 4.A, a proto bylo „jen” sedm mužstev, které po celé dopoledne usilovaly o šampiona tohoto turnaje.K vidění byla spousta hezkých výměn i zápasů. Na druhou stranu zde bylo i pár „akcí”, které se ještě teď snažím vytěsnit z hlavy ????.Především nám šlo o sportovně-společenský den, kdy mužstva chodili podporovat nejen jejich spolužáci, ale i třídní učitelé. Musím říci, že někdy byla atmosféra opravdu úžasná! Díky patří paní učitelce Bubeníkové, jejíž fandění bylo slyšet z tělocvičny až v nejvyšších patrech naší školy. A teď výsledky.Na bronzové příčce se umístila Bílá nemoc z 1.A, která po boji porazila Tomanovce ze 3.B.Finále rozhodovaly drobnosti. V závěru se velmi chybovalo, což pramenilo z velké nervozity. Nakonec se z prvního místa radují po nejtěsnějším možném výsledku Včeličky z 1.B!Pochvalu si ale určitě zaslouží i jejich soupeři z 2.A (Filipovi andílci). Byl to opravdu boj. Vítězové ještě měli čest si zahrát proti učitelskému sboru, z čehož nakonec byla krásná remíza 1:1. Moc děkujeme za příjemnou atmosféru i pěkné výkony! Bylo to super!Martin Chráska