Images-loading
Celostátní soutěž v psaní na klávesnici ZAV Olomouc 2022

Celostátní soutěž v psaní na klávesnici ZAV Olomouc 2022

Ve čtvrtek 3. 11. 2022 se uskutečnila soutěž v psaní na klávesnici ZAV Olomouc. Letos se soutěžilo on-line. 450 soutěžících z 52 středních i základních škol porovnalo své výkony v minutovkách a dvou desetiminutových opisech. Naši školu reprezentovali Jitka Bydžovská, Veronika Šubrtová a Michaela Kuželová ze 4. ročníku, Adéla Maternová ze 3.A a Adam Boháč, Viktorie Kuldová, Michal Žilka a Jan Horák ze 2. ročníku.

Nejlepšího umístění dosáhla Adéla Maternová 26. místo v minutovkách a 54. místo v kombinaci. V družstvech (3 nejlepší soutěžící) vybojovala naše škola 25. místo, a to díky výkonům Adély Maternové, Adama Boháče a Viktorie Kuldové. Podrobné výsledky naleznete v přiložené tabulce.

Blahopřejeme a věříme, že pilný trénink přinese další úspěchy.