Images-loading
Informace k přijímacím zkouškám

Informace k přijímacím zkouškám

Vážení zákonní zástupci, milé uchazečky a milí uchazeči,

 

zaslali jste úspěšně přihlášku ke studiu v naší škole. My Vám moc děkujeme za důvěru a budeme se těšit na první setkání u přijímacích zkoušek J. S velkou pravděpodobností jste zaznamenali zprávu o posunutí termínu konání přijímacích zkoušek. Přijímací zkoušky se uskuteční 3. a 4. května 2021. Náhradní termín se uskuteční 2. a 3. června 2021.  O místě a termínu Vaší přijímací zkoušky v naší škole Vás budeme informovat v pozvánce, kterou Vám zašleme prostřednictvím doporučené zásilky určené do vlastních rukou minimálně 14 dní před konáním přijímacích zkoušek.

 

Bohužel neumíme v současné době tyto termíny garantovat. Tyto termíny se mohou změnit v souvislosti s nařízením MŠMT. O změnách Vás samozřejmě budeme informovat.  

 

Přeji Vám hezké dny, pohodu a hlavně zdraví, Mgr. Bc. Roman Hásek, Ph.D., ředitel školy J