Images-loading
Úspěch fiktivních firem z OA3B na online veletrhu FF Hradec Králové

Úspěch fiktivních firem z OA3B na online veletrhu FF Hradec Králové

V úterý 23. 2. 2021 bojovali zástupci našich fiktivních firem v soutěžích Online veletrhu fiktivních firem pořádaném Obchodní akademií, Střední odbornou školou a Jazykovou školou s právem státní jazykové zkoušky v Hradci Králové.

Fiktivní firma Swag Snacks, s. r. o., postoupila z celkového počtu 35 firem z celé ČR do TOP 10. Díky svému řediteli Martinu Hálovi a jeho skvělé prezentaci se probojovala na výsledné 4. místo v hlavní soutěži O nejlepší fiktivní firmu. Skvělý výkon! Gratulujeme!

Fiktivní firma Dobré Duše, s. r. o., skončila těsně za TOP 10, obsadila 11. místo. Škoda toho chybějícího 1 bodu na postup do finále. Úspěch ale zaznamenala také - krásné 3. místo v soutěži O nejlepší slogan.

Obrovský kus odvahy prokázala Kristýna Sychrová, která se jako jediná přihlásila do individuální soutěže. Měla 90 vteřin na to, aby přesvědčila potenciálního investora o výhodnosti investice do naší fiktivní firmy Dobré Duše, s. r. o., při soutěži s názvem 90 vteřin před investorem.

Děkujeme všem, kteří svojí pílí a snahou pomohli navázat naší škole na výborné výsledky fiktivních firem z minulých let.