Images-loading
Podzim ve znamení sportu

Podzim ve znamení sportu

Během měsíců září až listopad se několik studentů naší školy zúčastnilo sportovních akcí, které pořádají jednotlivé střední školy okresu Trutnov pod záštitou Asociace školních sportovních klubů ČR.

Poprvé se letošní školní rok naše škola zúčastnila atletických závodů. Zde žáci předvedli bojovné výkony, dobré výsledky, ovšem na výrazné umístění nedosáhli. Nevadí, byla to první školní zkušenost s atletikou. Chlapci z 2.B se zúčastnili stolního tenisu – 4.místo, štafeta dívek a chlapců běžela přespolní běh- 3. a 4. místo. V kolektivních sportech se nejlépe dařilo basketbalistům, basketbalistkám a volejbalistkám, kteří shodně skončili na druhém místě. Třetí místo vybojovali volejbalisti. Skupina běžců se zúčastnila i mimoregionálního závodu v přespolním běhu smíšených družstev. Všem zúčastněným sportovcům moc děkujeme za skvělou reprezentaci školy a přejeme další sportovní úspěchy.

Mgr. Pávová Michaela